Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
656
Antoniów Spacerowa
kierunek:
Mydlice Pętla
4
23
5
03
45
6
25
7
05
45
8
25
9
05
45
10
25
11
45
12
25
13
05
45
14
25
15
05
45
16
25
17
05
45
18
25
19
43
20
23
21
03
43
A
22
23
A
23
13
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Gołonóg Morcinka
B - Kurs do przystanku Gołonóg Dworzec PKP