Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
92
Łagiewniki Gojny
kierunek:
Helenka Elzab
7
10
8
9
15
A
10
11
20
12
13
15
14
15
15
16
17
15
A
18
19
20
20
21
20
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bytom Dworzec