Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T17
Świętochłowice Kościół
kierunek:
Chebzie Pętla
4
37
56
5
20
38
55
6
20
38
55
7
08
20
38
8
08
20
38
9
08
20
38
55
10
20
38
55
11
20
38
55
12
08
20
38
55
13
20
38
55
14
08
20
38
55
15
08
20
38
55
16
08
20
38
55
17
08
20
38
59
18
32
59
19
32
59
20
32
59
21
32
59
22
32
59
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy