Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
31
Tychy Skałka
kierunek:
Bieruń Plac Autobusowy
5
04
A
6
02
A
7
01
47
8
47
9
55
B
10
54
11
47
12
13
00
A
14
36
15
32
16
27
17
18
08
19
43
20
21
03
A
22
33
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bieruń Plac Nobla
B - Kurs do przystanku Tychy Fiat Auto-Hit