Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
615
Osada Jana
kierunek:
Rybna Lotników
8
15
9
10
11
12
13
14
15
16
17
57
18
57
19
20
09
21
09
D
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
D - Kurs do przystanku Miedary Tarnogórska