Niedziela
191
Ziemięcice Leśniczówka
kierunek:
Tarnowskie Góry Dworzec
14
13
C
15
16
43
17
18
13
C
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
C - Kurs do przystanku Boniowice Szkoła