Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
271
Tychy Plac Baczyńskiego
kierunek:
Tychy Rynek
5
19
A
6
16
A
7
26
A
8
26
A
9
26
A
10
26
A
11
26
A
12
26
A
13
16
A
14
21
A
15
26
A
16
26
A
17
26
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Tychy Kościuszki