Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
31
Tychy Skałka
kierunek:
Bieruń Plac Autobusowy
5
02
A
6
7
50
8
9
10
56
11
12
13
05
A
14
15
16
07
17
18
30
19
20
21
08
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bieruń Plac Nobla