Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
83
Stolarzowice Kościuszki
kierunek:
Zabrze Goethego
4
07
5
01
6
07
7
07
8
27
9
32
10
54
11
47
12
13
12
14
32
15
32
16
47
17
47
18
19
31
20
21
21
31
22
54
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Rokitnica Pętla