Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
107
Będzin 11 Listopada
kierunek:
Sączów Kościół
4
41
5
58
6
57
7
8
15
9
58
10
11
07
12
14
13
15
14
29
15
22
16
34
17
23
18
19
35
20
21
19
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Strzyżowice Parkowa