Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
129
Strzybnica Park Hutnika
kierunek:
Krupski Młyn Słoneczna
4
00
5
09
6
21
7
8
23
9
36
10
11
26
12
26
13
14
31
15
26
16
36
17
28
18
46
B
19
44
20
21
19
C
22
39
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Koty Szkolna
C - Kurs do przystanku Krupski Młyn Nitroerg