Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
129
Strzybnica Zametowska
kierunek:
Krupski Młyn Słoneczna
4
00
55
5
11
6
06
21
7
03
28
58
8
9
16
10
28
11
06
58
12
28
54
13
43
14
33
58
15
32
16
01
53
17
38
18
43
19
37
20
26
21
21
22
51
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy