Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
129
Ziętek
kierunek:
Krupski Młyn Słoneczna
4
27
5
38
6
50
7
8
52
9
10
05
11
55
12
55
13
14
15
00
55
16
17
05
57
18
19
20
11
21
46
C
22
23
06
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
C - Kurs do przystanku Krupski Młyn Nitroerg