Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
129
Strzybnica Fazos
kierunek:
Krupski Młyn Słoneczna
3
55
4
5
03
6
15
7
28
8
17
B
9
30
10
11
20
12
20
13
20
C
14
25
15
20
16
30
B
17
22
18
40
19
39
20
21
14
C
22
34
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Koty Szkolna
C - Kurs do przystanku Krupski Młyn Nitroerg