Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
166
Górki Leśna
kierunek:
Chełm Śląski Fawent
5
30
A
6
7
8
9
10
00
11
12
13
23
A
14
15
16
30
17
18
19
25
20
21
23
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Lędziny Kopalnia Ziemowit