Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
166
Lędziny Jagiellońska
kierunek:
Chełm Śląski Fawent
5
33
A
6
7
8
9
10
03
11
12
13
26
A
14
15
16
33
17
18
19
28
20
21
26
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Lędziny Kopalnia Ziemowit