Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
166
Goławiec Ośrodek Zdrowia
kierunek:
Chełm Śląski Fawent
5
11
6
11
7
01
8
24
9
21
10
11
01
59
12
13
19
14
29
15
29
16
17
01
18
19
19
51
20
21
19
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Lędziny Kopalnia Ziemowit