Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
190
Chorzów Łagiewnicka
kierunek:
Siemianowice Plac Skargi
4
52
5
22
52
6
22
52
7
22
52
8
22
52
9
22
52
10
22
11
22
12
22
13
22
52
14
22
52
15
22
52
16
22
52
17
52
18
52
19
20
02
47
21
27
22
02
47
23
27
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy