Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
190
Chorzów Styczyńskiego
kierunek:
Siemianowice Plac Skargi
4
59
5
29
59
6
29
59
7
29
59
8
29
59
9
29
59
10
29
11
29
12
29
13
29
59
14
29
59
15
29
59
16
29
59
17
59
18
59
19
20
09
54
21
34
22
09
54
23
34
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy