Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
190
Siemianowice Plac Skargi
kierunek:
Chorzów Oswaldów
4
25
54
5
29
59
6
29
59
7
29
59
8
29
59
9
29
59
A
10
29
59
A
11
29
59
A
12
29
59
13
29
59
14
29
59
15
29
59
16
29
A
59
17
29
A
59
18
29
A
19
01
44
20
24
21
04
44
22
24
23
05
B
40
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Chorzów Rynek
A - Kurs do przystanku Chorzów Miasto PKP