Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
190
Chorzów Stary Plac Piastowski
kierunek:
Chorzów Oswaldów
4
44
5
39
A
6
09
39
A
7
09
39
A
8
09
39
A
9
09
39
A
10
09
39
A
11
09
39
A
12
09
39
A
13
09
39
A
14
09
39
A
15
09
39
A
16
09
39
A
17
09
39
A
18
09
39
A
19
09
20
04
44
21
24
22
04
44
23
24
B
59
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Chorzów Rynek
A - Kurs do przystanku Chorzów Miasto PKP