Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
20
Bytom Łużycka
kierunek:
Pyskowice Szpitalna
3
29
4
24
5
19
6
19
7
19
8
14
9
14
10
14
11
14
12
13
14
14
15
14
16
17
29
18
19
39
A
20
21
29
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Boniowice Szkoła