Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
200
Gródków Centrum Dystrybucyjne
kierunek:
Sączów Kościół
6
44
7
8
9
29
10
11
12
13
43
14
15
16
01
17
18
18
19
20
16
21
22
38
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Pomłynie Spółdzielnia