Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
200
Psary Kościół
kierunek:
Sączów Kościół
6
49
7
8
9
34
10
11
12
13
48
14
15
16
06
17
18
23
19
20
21
21
22
43
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Pomłynie Spółdzielnia