Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
200
Góra Siewierska Pętla
kierunek:
Sączów Kościół
7
00
8
9
45
10
11
55
12
13
59
14
15
16
17
17
18
34
19
20
32
21
22
54
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Pomłynie Spółdzielnia