Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
200
Twardowice Wolności
kierunek:
Sączów Kościół
7
05
8
9
50
10
11
12
00
13
14
04
15
16
22
17
18
39
19
20
36
21
22
58
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Pomłynie Spółdzielnia