Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
200
Twardowice Wolności
kierunek:
Sączów Kościół
11
59
12
13
14
10
15
16
12
17
18
19
46
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Pomłynie Spółdzielnia