Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
200
Siemonia Leśna
kierunek:
Sączów Kościół
7
07
8
9
52
10
11
12
02
13
14
06
15
16
24
17
18
41
19
20
38
21
22
23
00
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Pomłynie Spółdzielnia