Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
200
Pomłynie Spółdzielnia
kierunek:
Sączów Kościół
20
03
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Pomłynie Spółdzielnia