Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
201
Świętochłowice Muzeum Powstań Śląskich
kierunek:
Bytom Dworzec
5
09
49
6
19
49
7
19
49
8
19
49
9
19
49
10
19
49
11
19
49
12
19
49
13
19
49
14
19
49
15
19
49
16
19
49
17
19
49
A
18
19
49
A
19
22
20
22
21
22
22
22
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Łagiewniki Targowisko