Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
201
Zgoda Osiedle Słoneczne
kierunek:
Bytom Dworzec
6
06
7
06
A
8
06
9
06
A
10
06
11
06
A
12
06
13
06
A
14
06
15
06
A
16
06
17
06
A
18
06
19
06
A
20
06
21
22
06
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Łagiewniki Targowisko