Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
201
Zgoda Ceramiczna
kierunek:
Bytom Dworzec
5
01
46
6
16
46
7
16
46
8
16
46
9
16
46
10
16
46
11
16
46
12
16
46
13
16
46
14
16
46
15
16
46
16
16
46
17
16
46
A
18
16
46
A
19
25
20
15
21
15
22
15
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Łagiewniki Targowisko