Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
219
Brzęczkowice Kościół
kierunek:
Ławki Pętla
6
47
7
47
8
47
9
47
10
47
11
47
12
47
13
47
14
47
15
47
16
47
17
18
47
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Ławki Kościół