Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
219
Brzezinka Reja
kierunek:
Ławki Pętla
6
51
7
51
8
51
9
51
10
51
11
51
12
51
13
51
14
51
15
51
16
51
17
18
51
A
19
20
51
21
51
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Ławki Kościół