Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
219
Mysłowice Świerczyny
kierunek:
Ławki Pętla
6
27
7
8
27
9
10
27
11
12
27
13
14
27
15
16
27
17
18
27
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Ławki Kościół