Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
219
Ławki Krasowska
kierunek:
Ławki Pętla
7
07
8
9
07
10
11
07
12
13
07
14
15
07
16
17
07
18
19
07
A
20
21
07
22
09
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Ławki Kościół