Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
219
Ławki Kościół
kierunek:
Ławki Pętla
7
09
8
9
09
10
11
09
12
13
09
14
15
09
16
17
09
18
19
09
A
20
21
09
22
11
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Ławki Kościół