Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
219
Mysłowice Szpital
kierunek:
Ławki Pętla
6
28
7
8
28
9
10
28
11
12
28
13
14
28
15
16
28
17
18
28
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Ławki Kościół