Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
219
Ćmok Rondo (Partyzantów)
kierunek:
Ławki Pętla
6
39
7
8
39
9
10
39
11
12
39
13
14
39
15
16
39
17
18
39
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Ławki Kościół