Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
219
Larysz Storczyków
kierunek:
Mysłowice Kąpielisko Hubertus
5
33
B
6
7
33
B
8
9
33
10
11
33
12
13
33
14
15
33
16
17
33
B
18
19
33
C
20
21
33
C
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Mysłowice Targ Miejski
C - Kurs do przystanku Brzęczkowice Osiedle Powstańców