Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
219
Ławki Murckowska
kierunek:
Mysłowice Kąpielisko Hubertus
5
19
B
6
22
B
7
22
B
8
22
9
22
10
22
11
22
12
22
13
19
14
22
15
22
16
17
22
B
18
19
20
21
19
C
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Mysłowice Targ Miejski
C - Kurs do przystanku Brzęczkowice Osiedle Powstańców