Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
219
Brzęczkowice Kościół
kierunek:
Mysłowice Kąpielisko Hubertus
5
46
B
6
7
46
B
8
9
46
10
11
46
12
13
46
14
15
46
16
17
46
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Mysłowice Targ Miejski