Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
22
Michałkowice Maciejkowicka
kierunek:
Chorzów Batory Pętla
4
10
49
5
54
6
54
7
54
8
54
9
54
10
54
11
54
12
54
13
54
14
54
15
54
16
54
17
54
18
54
19
54
20
54
21
54
22
49
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Chorzów Estakada