Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
22
Bytków Kapicy
kierunek:
Chorzów Batory Pętla
5
16
47
6
17
47
7
17
47
8
17
47
9
17
47
10
17
47
11
17
47
12
17
47
13
17
47
14
17
47
15
17
47
16
17
47
17
17
47
18
17
47
19
16
A
46
20
46
21
46
22
41
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Chorzów Estakada