Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
22
Chorzów Stary Wiejska
kierunek:
Siemianowice Powstańców Pętla
5
00
59
6
59
7
59
8
59
9
59
10
59
11
59
12
59
13
59
14
59
15
59
16
59
17
59
18
59
19
59
20
59
21
59
22
47
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Siemianowice Plac Skargi