Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
22
Maciejkowice Michałkowicka
kierunek:
Siemianowice Powstańców Pętla
5
05
6
04
7
04
8
04
9
04
10
04
11
04
12
04
13
04
14
04
15
04
16
04
17
04
18
04
19
04
20
04
21
04
22
04
52
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Siemianowice Plac Skargi