Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
22
Michałkowice Kościół
kierunek:
Siemianowice Powstańców Pętla
5
09
6
08
7
08
8
08
9
08
10
08
11
08
12
08
13
08
14
08
15
08
16
08
17
08
18
08
19
08
20
08
21
08
22
08
56
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Siemianowice Plac Skargi