Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
22
Bytków Osiedle Młodych
kierunek:
Siemianowice Powstańców Pętla
5
14
6
13
7
13
8
13
9
13
10
13
11
13
12
13
13
13
14
13
15
13
16
13
17
13
18
13
19
13
20
13
21
13
22
13
23
01
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Siemianowice Plac Skargi