Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
22
Chorzów Batory 16 Lipca
kierunek:
Siemianowice Powstańców Pętla
5
10
40
6
10
40
7
10
40
8
10
40
9
10
40
10
10
40
11
10
40
12
10
40
13
10
40
14
10
40
15
10
40
16
10
40
17
10
40
18
10
40
19
10
B
40
20
42
21
42
22
30
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Siemianowice Plac Skargi