Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
22
Chorzów Cmentarz
kierunek:
Siemianowice Powstańców Pętla
5
15
45
6
15
45
7
15
45
8
15
45
9
15
45
10
15
45
11
15
45
12
15
45
13
15
45
14
15
45
15
15
45
16
15
45
17
15
45
18
15
45
19
15
B
45
20
47
21
47
22
35
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Siemianowice Plac Skargi